Начало
Начало

футбол

Наказват двама футболисти от Драгичево

Изпратено от Руми Борисова на 14 Ноември, 2009 - 00:14

 

Двамата футболисти-аматьори Ангел Иванов и Владимир Владимиров от Спортист (Драгичево) - пернишката Северна областна група, бяха лишени от състезателни права за по две години. Дисциплинарната комисия на областния БФС ги наказа по член 26 от Дисциплинарния

  • 1 коментар
  • Прочетете повече
© Dragichevo.com