Начало
Начало Блогове kopcheto's blog

Пожар в ресторант в Драгичево бил гасен от полицаи

Изпратено от kopcheto на 10 Юни, 2010 - 22:37

Пламъците са лумнали в Драгичевското заведение около 02,00 часа.т Благодарение на полицейски автопатрул, който е бил наблизо пожара е овладян в началната му фаза. До пристигане на пожарната полицаите са гасили огъня с пожарогасители. Изгоряла е част от покривната конструкция, но като цяло локала е спасен. За пожара съобщи регионалният говорител на МВР в Перник Венцислав Алексиев.

Източник: http://ipernik.com/novini/9877.html

 

  • kopcheto's blog
  • Share
© Dragichevo.com