Начало
Начало

Икономика

ИСТИНСКА ДОГРАМА НА ИСТИНСКА ЦЕНА - от "НИКО - М ГРУП" ООД

Изпратено от adidi на 14 Май, 2009 - 16:37
Нашата гаранция за качество!

"НИКО-М ГРУП"ООД 

гр.ПЕРНИК, срещу служебния вход на КАУФЛАНД

076/ 60 33 99; e-mail: [email protected]

Всичко свързано с дограмата на
професионално ниво.

  • adidi's blog
  • 1 коментар
  • Прочетете повече
  • 1 прикрепен файл

Автокъщите в Драгичево и икономическата ситуация

Изпратено от kopcheto на 5 Май, 2009 - 06:31

Попаднах на статията по-долу относно Автомобилният пазар в България:

Автомобилният пазар у нас през март - крахът продължава(в село Драгичево има подем - бел. ред.)

Последна редакция: 09.04.2009, 09:28

Публикуване: 08.04.2009, 17:26

Автор: Спас Стамболски

 

  Автомобилният пазар у нас продължава негативната тенденция на спад в продажбите, показва статистиката на Асоциацията на автомобилните производители и техните оторизирани представители у нас.

  • Прочетете повече

ШЕЛ Драгичево - бъдеще?

Изпратено от kopcheto на 8 Февруари, 2009 - 23:43

Една от индикациите за кръстовището на село Драгичево е огромната и светеща бензиностанция на ШЕЛ. Намира се на ключово място по пътя към Перник. Дали обаче ще е така след година - две, когато новостроящата се магистрала ще "прехвърча" покрай нея ... на близо километър разстояние?

 

 

 

 

 
Сникмката е правена по време на огромните задръствания вечер на връщащите се от София Перничани.

Източник: http://dragichevo.blogspot.com/

Строят главен колектор на пернишките села в подножието на Витоша

Изпратено от dragichevo на 27 Октомври, 2008 - 00:00

Общата дължина на трасето е около 16 хиляди метра

Автор: Ефтика ГЕОРГИЕВА

С изграждането на главния колектор от квартал Църквадо село Кладница ще се даде възможност за включването и отвеждането на отпадните води в големите села в подножието на планината Витоша

  • 1 коментар
  • Прочетете повече

Четвърта лента на магистрала Е-79 край Перник ще има от пролетта на 2009 година

Изпратено от Stanko на 2 Октомври, 2008 - 23:00

Строителството на четвърта лента на магистрала Е-79 в участъка пътен възел “Даскалово – Драгичево" започва напролет, съобщи Областният управител на Перник Иван Димитров. Национална агенция “Пътна инфраструктура" (НАПИ) одобри разширението на пътя, пише "Вяра", цитирана от econ.bg . Участъкът е дълъг 1200 метра, започва от отклонението за Кулата и стига до светофарите при село Драгичево. Водещият мотив за изграждането е премахването на тоталните задръствания в посочения участък.
В преговорите с ръководството на НАПИ и Министерството на транспорта са участвали Областният управител Иван Димитров, кметът

  • Прочетете повече

Започва строителството на колектор Драгичево–Рударци–Кладница

Изпратено от Stanko на 22 Май, 2008 - 23:00
  • Бизнес

Община Перник ще изгради главен колектор Драгичево–Рударци–Кладница. Той ще се финансира с половината от кредит от търговска банка в размер на 6,5 млн. лв. Общата стойност, предложена за изграждане на колектора е 11,5 млн. лв. С тази начална стъпка общината ще кандидатства по оперативна програма “Околна среда 2007- 2013″, която е на обща стойност 35 млн. лева.

  • Добави нов коментар
  • Изпрати на приятел
  • прочетенo 114 пъти
снимка на stanko

Колектора

Изпратен от stanko на 16 Юни, 2008 - 02:44.

Това ще е първият успешен проект финансиран чрез Еврофондовете. Не е ясно от публикацията, къде ще бъде изграден колектора, а също и дали проектът ще бъде осъществен независимо дали общинтата ще спечели конкурса или не.

 

Източник: kladnica.com

Магистрала "Люлин" ще бъде завършена в срок

Изпратено от dragichevo на 12 Април, 2008 - 23:00
 

premier

Премиерът Сергей Станишев и министърът на регионалното развитие и благоустройството Асен Гагаузов направиха обиколка  на строителни обекти на трасето на автомагистрала “Люлин”. Първото място, където премиерът спря, бе пътен възел “Люлин”. След това той продължи към надлеза над общинския път от км 0+650.

  • Прочетете повече

Англичани ще строят голф игрище в село Драгичево

Изпратено от dragichevo на 1 Април, 2008 - 23:00

Английска фирма ще прави игрище за голф в землището на пернишкото село Драгичево. Британците са внесли документи за инвестиционните си намерения в общинската администрация в Перник.

  • 2 коментара
  • Прочетете повече
© Dragichevo.com