Начало
Начало

Жена пострада в катастрофа на път към Рударци

Изпратено от kopcheto на 27 Октомври, 2010 - 16:48

 

Жена е пострадала вчера при пътнотранспортно произшествие. Инцидентът е станал около 08,20 ч. на пътя село Драгичево - село Рударци.

Лек автомобил Фолксваген "Пасат", управляван от столичанина С.Д./44 г./, при избягване дупка на пътя се ударил в движещ се правомерно срещу него лек автомобил "Лада", шофиран от 64-годишния К.Л. също от гр. София. Пострадала е съпругата на 64-годишния мъж С.Д./59 г./.

Жената е прегледана в МБАЛ "Р. Ангелова" гр. Перник, където е установено, че има счупена китка на дясната ръка.

Водачите са били изпробвани за употреба на алкохол. Резултатите са отрицателни.

Започнато е досъдебно производство.

Източник: http://ipernik.com/novini/11883.html

 

  • Share
© Dragichevo.com