Народният представител от РЗС Димитър Колев:„Скоро мисля да задам въпроса на Министъра на регионалното развитие за пътната връзка, която мисля, че е пропусната да свързва Горно Драгичево с новата магистрала Люлин. Мисля,че управляващите ще бъдат добронамерени, провел съм вече разговор с кметицата на Драгичево и мисля, че ще свърша работа. Европа по принцип също толерира такива връзки и искат всичко да бъде удобно за населението“, каза Колев.
Народният представител от Перник заседава в две комисии - за местно самоуправление и по транспорта и високите технологии.
Източник:ЗаПерник

