Начало
Начало

Временно пътя Перник-София

Изпратено от vivi1985 на 27 Септември, 2009 - 15:35

Въвежда се временна организация на движението по пътя Перник – София в участъка от разклона за с. Драгичево до кв. „Княжево“, съобщи пресцентърът на МВР. Пътуващите днес в този участък, в посока София ще се движат в две ленти до 20 часа.

Източник:За Перник

  • Share
© Dragichevo.com