Въвежда се временна организация на движението по пътя Перник – София в участъка от разклона за с. Драгичево до кв. „Княжево“, съобщи пресцентърът на МВР. Пътуващите днес в този участък, в посока София ще се движат в две ленти до 20 часа.
Въвежда се временна организация на движението по пътя Перник – София в участъка от разклона за с. Драгичево до кв. „Княжево“, съобщи пресцентърът на МВР. Пътуващите днес в този участък, в посока София ще се движат в две ленти до 20 часа.