Начало
Начало

Църквата "Успение Богородично" в ремонт

Изпратено от vivi1985 на 18 Август, 2009 - 10:00
Храма "Успение Богородично"

Църквата "Успение Богородично" в Драгичево е в ремонт от вчера, съобщи Иподякон Станислав.Всички желаещи да помогнат за освежаването на храма, могат да дарат пари в касичката на църквата.Вратите и са отворени за всички, които желаят да запалят свещ и да се помолят!

  • Share
© Dragichevo.com